Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunları her an hepimizin başına en az bir defa gelmiş bir problemdir. Evimizde ya da iş yerimizde gerek pis su gerekse temiz su kanallarında su kaçakları oldukça canımızı sıkar. Su kaçağı sorunu ciddiye alınması gereken önemli bir problemdir. Su kaçağı bulma işlemini işinin ehli kişilerden yardım alınarak yapılması gerekmektedir. İşinin ehli kişilerden yardım alınmaması sonucu yapılan işlemler sorunu çözmemekle birlikte çok daha büyüyerek daha da sonuçlara yol açabilir. Su kaçağı su maliyetinin dışında pis su borularında olan kaçaklardan akan pis sular insan sağlığını da tehlikeye sokar. Bu yüzden su kaçağı sorunu ciddiye alınmalı ve su kaçağı bulma konusunda uzman kişilerden destek alınmalıdır. Su hasarından dolayı parkeleriniz, duvarlarınız suyu çeker ve kısa zamanda koku, rutubet ve küf problemleri yaşamaya başlarsınız. En kısa sürede uzman bi ekipten destek almalısınız.

  SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ

  - Banyoda küvetin altından su geliyorsa,

  - Mutfak ya da banyo lavabonuz sürekli su damlatıyor ise

  - Duvar fayanslarında devamlı terleme var ise

  - Klozetten su damlıyor ise

  - Banyo tavanından devamlı su damlıyorsa,


  Yukarıda belirtilen sorunlarla karşılaşmanız durumunda firmamızla irtibata geçmeniz halinde deneyimli ve eğitimli personellerimiz ofis ya da evinizi ziyaret ederek su kaçağı sorunu tespiti yapmaktadırlar.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Borular Neden Patlamaktadır?
  Boruların patlamasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri ise tesisatın yanlış döşenmesi, boruların kalitesiz malzemelerden yapılması, ev tesisatının eski olması ve rutubettir.
  Firmamız su kaçağı tespiti sırasında son teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Herhangi bir yıkım döküm olmadan su kaçağını hızlı bir biçimde tespit edebilmekteyiz. Şayet kaçak varsa, sadece o noktayı lokal olarak kırıp onarım işlemlerini gerçekleştiririz.
  Eğer tesisatınızda su kaçağı varsa bunu şunlara dikkat ederek anlayabilirsiniz: Suyu kapattığınız halde su sayacınız çalışmaya devam ediyorsa, su faturanız çok yüksek geliyorsa ve alt katınıza su damlıyorsa tesisatlarınızda kaçak olabilir. Bizlere bu konuda ulaşırsanız sizin için su kaçağı tespiti yapabiliriz.


  TIKALI BORU AÇMA

  Lavabo, Mutfak, banyo giderleri, Tuvalet Tıkanıklarınızı En Kısa Sürede Açıyoruz.

  KLOZET BANYO ÜRÜNLERİ TAMİRİ

  Akıllı klozet, rezervuar, şamandıra fotoselli ürün tamiri ve yedek parça

  SU KAÇAĞI TESPİTİ

  Profesyonel Anlamda Su kaçağı Uzmanı Hizmetini Sizde fark edin

  SU TESİSATI USTASI

  Su Tesisatında İddaalıyız Garantili Su Tesisatı Çözümleri için Bizi Arayabilirsiniz.