Tıkalı Boru Açma

Su tesisatları arasında yer alan tıkanıklık açma, su borularının geçtiği ve kullanım başlarının yer aldığı yerlerde özellikle lavabo, tuvalet ve tüm pis su giderlerini açma işlemlerine verilen profesyonel işlemlerden birisidir. Su tesisatı arasında yer alan en önemli noktalardan biriside pimaş açma işlemidir. Ancak birde kanal tıkanıklığının giderilmesi ve lavabo açma gibi işlemlerde önemlidir. sutesisatcisi.com internet sitesinden ulaşabilir ve herhangi bir tıkanıklık veya sorun ile karşılaştıysanız kolayca ve çok masraflı olmasan rahatlıkla su tesisatınızı yaptırabilirsiniz.


Lavabo Açma

Tıkanmış bütün lavabolar neredeyse büyük bir çaresizlik ve sinir edici bir durum olmaktadır. Lavaboların tıkanmadan önce içerisindeki maddeler ile birlikte birçok sebebi ile birlikte en önemlisi lavabodaki artıkların boruları tıkaması ile birlikte kolayca açılabilmektedir. Su tesisatçılarını internet sitesinden bularak kırmadan ve kolay bir şekilde bunu halletmelerini sağlayabilir ve bütçenize uygun bir şekilde masraf ödeyebilirsiniz.


Kanal Tıkanıklığı Giderilmesi

Kanal tıkanıklığının sebebi, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve mutfak tıkanıklığı gibi farklı bölgedeki sorunlarda kanalları tıkma sebeplerinden yer almaktadır. Kanallarda ki tıkanıklığı gidermenin en kolay ve mantıklı yolu ilaç yardımı giderilmesi gerekir. Ancak giderme işlemi başarılı olmadıysa kimyasal maddeler ile giderme çabalarının sonucunda en mantıklı usta ve profesyonel su tesisatçılarının bunu yapmaları olacaktır. Kırmadan kolay bir şekilde de halledilebilecek olan kanal tıkanıklığını giderme özel makineleri ile birlikte yerinin tespit edilmesinin sonucunda bu işlemi kanal açma yolunu teknolojik ve modern tesisat cihazları ile işlemler halledilir.


Pimaş Açma

Su tesisatları arasında pimaş açma yöntemi, klasik yöntemlerden birisi olması ile birlikte pimaş yöntemi size artıdan masraflar çıkardığı için uğraşılması gereken yöntemlerdendir. Özellikle kırma ve dökme işlemlerinin de bir arada olduğu bu pimaş açmak için özel tasarımlı cihazlardan biri olan robotla birlikte tıkanıklığı bulup açmak için bu teknolojiden yararlanılır. Pimaş açma işleminde etrafı kirletmeden ve başka binalara veya evlere sızıntı yapmadan usta su tesisatçılarının yer aldığı bu internet sitesindeki kadroda pimaşı onarma işleminde yapılırken hiçbir şekilde bilerek zarar verme gibi bir durumları söz konusu değildir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Borular Neden Patlamaktadır?
Boruların patlamasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri ise tesisatın yanlış döşenmesi, boruların kalitesiz malzemelerden yapılması, ev tesisatının eski olması ve rutubettir.
Firmamız su kaçağı tespiti sırasında son teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Herhangi bir yıkım döküm olmadan su kaçağını hızlı bir biçimde tespit edebilmekteyiz. Şayet kaçak varsa, sadece o noktayı lokal olarak kırıp onarım işlemlerini gerçekleştiririz.
Eğer tesisatınızda su kaçağı varsa bunu şunlara dikkat ederek anlayabilirsiniz: Suyu kapattığınız halde su sayacınız çalışmaya devam ediyorsa, su faturanız çok yüksek geliyorsa ve alt katınıza su damlıyorsa tesisatlarınızda kaçak olabilir. Bizlere bu konuda ulaşırsanız sizin için su kaçağı tespiti yapabiliriz.


TIKALI BORU AÇMA

Lavabo, Mutfak, banyo giderleri, Tuvalet Tıkanıklarınızı En Kısa Sürede Açıyoruz.

KLOZET BANYO ÜRÜNLERİ TAMİRİ

Akıllı klozet, rezervuar, şamandıra fotoselli ürün tamiri ve yedek parça

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Profesyonel Anlamda Su kaçağı Uzmanı Hizmetini Sizde fark edin

SU TESİSATI USTASI

Su Tesisatında İddaalıyız Garantili Su Tesisatı Çözümleri için Bizi Arayabilirsiniz.